Referencje

Art7

W okresie 17.01-17.02.2011 r. Studio Graficzne Crystalvision wykonało stronę internetową dla naszej firmy - Art7 Wojciech Kalandyk.

Naszym priorytetowym celem był wysoki standard wizualny oraz jej przejrzystość i funkcjonalność.

Studio graficzne Crystalvision zaoferowało projekt wychodzący naprzeciw naszym oczekiwaniom estetycznym i jednocześnie spójny z identyfikacją wizualną naszej firmy. Także rozwiązanie funkcjonalne zaoferowane przez Studio spełniają nasze wymagania i są dostosowane do wymagań naszych klientów.

Należy dodać, że współpraca ze Studiem Graficznym Crystalvision układała się nam sprawnie i terminowo.

Wojciech Kalandyk
Art7

Obejrzyj oryginalną referencję

Fartoy

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze Studiem graficznym Crystalvision. To firma, która dba o najwyższą jakość i której zależy na sukcesie klientów.

Pracując ze studiem graficznym Crystalvision, mieliśmy pewność, że otrzymamy projekt, który będzie spełniał nasze oczekiwania biznesowe.

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Projektanci doskonale rozumieli nasze wymagania i w efekcie otrzymaliśmy projekt idealnie dopasowany do specyfiki naszej działalności. Od momentu wdrożenia identyfikacji wizualnej zauważliśmy dużą, pozytywną zmianę w odbiorze naszego wizerunku.

Michał Staszkiewicz
Fartoy

TO-EN Butoh Company

Studio graficzne CRYSTALVISION cechuje rzetelność, efektywność oraz wrażliwość twórcza. Projektanci w pełni angażują się w realizowany projekt. Zawsze życzliwi, budują pozytywną i partnerską atmosferę współpracy.

TO-EN Butoh Company